Przeszczep 2 542 mieszków włosowych

Artur Kierach
20.04.2020

Płeć: mężczyzna 
Diagnoza:  Odtworzenie przedniej linii włosów, zagęszczenie górnej części głowy
Zalecenie: Przeszczep włosów metodą FUE

Odpowiednie planowanie pozwala na sprawne przeprowadzenie przeszczepu włosów u osób, które przylatują do Polski specjalnie w tym celu i tym samym dysponują małą ilością wolnego czasu. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku tego pacjenta - zależało mu na tym by przyjechać do Polski raz i przeszczepić maksymalnie dużą ilość mieszków włosowych. Odtworzenia wymagała przednia linia włosów oraz należało zagęścić większość górnej powierzchni skóry głowy w kierunku korony.

PrzedPacjent został zakwalifikowany do przeszczepu powyżej 2 tysięcy mieszków włosowych, a takie zabiegi dla bezpieczeństwa pacjenta i precyzji wykonania powinny się odbywać w przeciągu dwóch występujących po sobie dni. Tak też było w tym przypadku - w przeciągu dwóch dni pobrałem 2 542 mieszki włosowe, a to dało łącznie aż 6 063 włosy.

 

Przeszczepu włosówBezpiecznie podczas 1 zabiegu metodą FUE u Europejczyków można pobrać do 2600-2800 mieszków włosowych. Przesłane zdjęcia po 6 miesiącach pokazują, że okolica dawcza jest prawidłowo zregenerowana i brak widocznych śladów po pobraniu mieszków.

 

 

 

Przeszczep włosów6 miesięcy po zabiegu okolica dawcza wygląda zdrowo i nie zdradza oznak przebytego zabiegu.

 

 

 

 

 

 

 

Przeszczep włosów metodą FUEGłowa pacjenta po przeszczepie włosów.
 
 
Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.