Piszą o nas: HairCenter Kierach we Wprost

Artur Kierach
25.04.2020

Na łamach internetowego portalu Wprost – zdrowie  i  uroda niedawno pojawił się kolejny artykuł dotyczący przeszczepu włosów metodą FUE oraz HairCenter Kierach. W artykule „Przeszczep włosów metodą FUE – prosty sposób na walkę z łysieniem” czytelnicy znajdą wiele praktycznych informacji  dotyczących leczenia problemów związanych z wypadaniem  włosów, w tym przeszczepu włosów metodą FUE.

Przeszczep włosów od A do Z

Artykuł „Przeszczep włosów metodą FUE –prosty sposób na walkę z łysieniem” w sposób przystępny porusza zagadnienia na temat przeszczepów włosów. Autor w kilku akapitach skupił się na najistotniejszych zagadnieniach dotyczących wypadania włosów –począwszy od przyczyn, a kończąc na konkretnych rozwiązaniach. Choć tekst jest tylko krótką formą rozważań na temat łysienia, pacjenci dotknięci niniejszą przypadłością mogą znaleźć w nim wiele ciekawych i wartościowych informacji na temat rozwiązań, które obecnie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Początek artykułu został przepełniony istotnymi statystykami i podstawowymi informacjami na temat problemów związanych z wypadaniem włosów. Cieszę się, że dziennikarze coraz częściej podchodzą co tematu przeszczepu włosów w sposób rzetelny, nie bazują na mitach i przekazują czytelnikom wyłącznie sprawdzone i wartościowe informacje. Z tekstu wyraźnie wynika, że przeszczep włosów jest zabiegiem, któremu mogą poddać się zarówno kobiety, jaki mężczyźni –o tym warto przypominać przy każdej możliwej okazji. W tekście zostały również przedstawione popularne sposoby leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów oraz różnice między metodami przeszczepiania włosów –FUT i FUE. Materiał opublikowany na łamach Wprost –zdrowie i urodanie jest pozbawiony głosu zdrowego rozsądku, czyli informacji na temat zagrożeń wynikających z błędnie wykonanego przeszczepu włosów (komplikacji, z którymi mogą spotkać się ofiary błędnie przeprowadzonego zabiegu). Każdy pacjent jest inny i posiada inne problemy zdrowotne, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek działań należy umówić się na konsultację medyczną, która pozwoli lekarzowi zobaczyć problem z bliska i dobrać najodpowiedniejszą metodę leczenia.

Uznanie dla HairCenter Kierach

KierachOstatnie akapity „Przeszczep włosów metodą FUE –prosty sposób na walkę z łysieniem” poświęcone są HairCenter Kierach, które przez autora artykułu zostało określane mianem gabinetu na „światowym poziomie”. W imieniu całego zespołu dziękuję redakcji Wprost - zdrowie i uroda za uznanie, a Państwa zachęcam do lektury całego tekstu, który znajduje się TUTAJ.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.